Захист гомілки PRO 15713

Захист гомілки PRO 15713

700,00 грн

Добавить в корзину

Daedo International

Білий

XS, S, M, L, XL

поліуретан, неопрен, штучна шкіра

Нанесення ударів ногами під час спарингу та робота на груші можуть стати причиною численних травм у тхеквондо. Щоб уникнути цього, необхідно використовувати захист. Наприклад, представлені на цій сторінці щитки для гомілки від іспанського бренду Daedo досить ефективні для мінімізації можливих травм.

 
Для їхнього пошиття використаний неопрен, або, як його ще називають, мікропористий каучук білого кольору. Виріб порадує своєю легкістю навіть попри захисний шар із пінополіуретану, який не тільки добре амортизує удари, але й має малу питому вагу.
 
Неопрен приємний на дотик і не стане причиною алергії при тривалому контакті зі шкірою. Він відмінно тягнеться у різні боки і щільно прилягає до ніг, не обмежуючи при цьому природні рухи м'язів та суглобів, що дозволяє розподіляти навантаження рівномірно. Ремені зі штучної шкіри на липучках забезпечують ще більш надійну фіксацію та перешкоджають зсуву щитків.
 
Модель пройшла акредитацію у Всесвітній федерації тхеквондо, що є підтвердженням її високої якості, ефективності та функціональності.
  • Колір Білий
  • Розміри XS, S, M, L, XL
  • Матеріал поліуретан, неопрен, штучна шкіра